Jef Neve trio - Concert
Jef Neve trio - Concert
- Vrijdag 4 Maart 2011
- Uur19:00
- Lokatie:Theaterzaal
Pianist-componist Jef Neve (°1977) behaalde in 2000 met grote onderscheiding de diploma’s Meester in de Muziek/Jazz en Meester in de Muziek/Klassiek.
'Blue Saga', de debuut-cd van het Jef Neve Trio, werd zowel in binnen- als buitenland enthousiast ontvangen, en werd ook nog eens één van de best verkochte jazz-cd's van 2003. Ook zijn volgende cd’s kregen lovende kritieken in binnen- en buitenland.
Het trio, met Ruben Samama op contrabas en Teun Verbruggen op drums, trad met veel succes op tijdens diverse internationale jazzfestivals zoals Paris Jazz, North Sea jazz, etc.
De bijna perfecte balans tussen virtuositeit en diepgang, sublieme composities, hecht samenspel, een goede dosis humor en zeer aanstekelijk speeplezier tijdens de concerten zijn zonder twijfel de sleutel van het succes dat dit trio overal kent.
Naast zijn jazz-trio en soloconcerten is Jef Neve ook actief in een aantal andere projecten. Zo zorgde de samenwerking met Gabriel Rios en Kobe Proesmans voor een serie mooie optredens gedurende 2008 die werd afgesloten met een uitverkocht concert in de AB. Ook in de klassieke muziek blijft Jef Neve actief met concerten en composities.
Jef Neve componeerde de muziek voor de film ‘Dagen Zonder Lief’ en ‘De Helaasheid der Dingen’ van cineast Felix Van Groeningen.
Met korting € 13,5 / € 12,5 // Abonnement // Ginterkorting
.jpg)



